Darmowy portal ogłoszeń towarzyskich

Resetuj hasłoZałóż konto:

Nimfoman

Galeria zdjęć

Powiedz, że dzwonisz z

Bielsko-Biała

Wiek: 33 lat

Wzrost: 180 cm

Waga: 80 kg

Biust [1-9]: 1

Cennik

1 godzina: 100 zł

15 minut: 100 zł

30 minut: 100 zł

Cała noc: 500 zł

Czas pracy

Pn. - Pt.:

zobacz szczegóły

Sobota:

cały czas

Niedziela:

cały czas

Czas pracy

Poniedziałek:

cały czas

Wtorek:

cały czas

Środa:

cały czas

Czwartek:

cały czas

Piątek:

cały czas

Sobota:

cały czas

Niedziela:

cały czas

Ogłoszenie i zdjęcia zweryfikowane

Uzyskaj pełny dostęp
do szczegółów ogłoszenia
Nimfoman

Nimfoman

Bielsko-Biała

1 godzina: 100

Wiek: 33 lat

Wzrost: 180 cm

Waga: 80 kg

*** *** 401

Dokonując aktywacji otrzymasz:

Autentyczne ogłoszenie i zdjęcia zweryfikowane przez

Widoczna twarz

Dostępny numer telefonu (powiedz, że dzwonisz z portalu Samka.pl)

Gwarancja spotkania z realną dziewczyną widoczną na ogłoszeniu

Koszt 50 zł brutto
Po dokonaniu płatności zostaniesz automatycznie przekierowany na ogłoszenie
otrzymując pełny dostęp do danych kontaktowych anonsu Nimfoman

Oferowane usługi

  • Seks klasyczny
  • Minetka
  • Lizanie dupci
  • Masaż
  • Wspólna kąpiel
  • Wspólna masturbacja
  • Pieszczotki
  • Dyskrecja

Treść ogłoszenia

Atrakcyjny wysportowany zadbany mężczyzna dla wymagającej spragnionej Pani,Pary, która ma ochotę na wyjątkowe towarzystwo podczas którego spełnisz swoje marzenia , pragnienia , fantazje. 
To Ty wyznaczasz granice i określasz charakter naszego spotkania , a ja jako elegancki , namiętny , dyskretny kochanek w pełni poświęcam się Tobie .Twoje marzenia , pragnienia są wszystkie do zrealizowania z zachowaniem szaleństwa , namiętności dobrego smaku i akceptacji. 
Spotykając się ze mną zapewniam wyjątkowe towarzystwo podczas, którego poczujesz się zrelaksowana i spełniona pod każdym względem. Poczuć na nowo te wyjątkowe chwile uniesienia, w trakcie których czułaś się tak, jak zawsze chciałaś się czuć.

REALNY---REALNYCH Jestem skromny zawsze w przeciągu dnia spokojny,wygadany lubiany w gronie koleżanek natomiast wieczorami nocą budzi się we mnie bestia wampir wtedy tylko myślę o dobrym sex w dobrej scenerii oprawię,wilgotnych muszelkach ciasnych dziureczkach kobietach wtedy bym najchętniej pieścił kobiety ciało dziureczki bzykał się cały czas noc na rożne sposoby nawet i te niedostępne. Przystojny szatyn,zadbany pachnący,długodystansowiec,

NIMFOMAN pełny temperamentu wdzięku i fantazji z klasą pozna panie,pary o wysokiej kulturze osobistej. Nasze spotkanie może być przepełnione romantyzmem i namiętnością lubię brać i dużo z siebie dać. Dostosowuję się także do wymagań partnerki.KOBIET,PAR,BIELSKO-BIAŁA,ŚLĄSKIE, MAŁOPOLSKIE:-)

Realny facet,z doświadczeniem, który się spotyka a nie pisze w nieskończoność, takich też osób szukam,REALNYCH,spotykam się realnie. Wolę spotkania w realu niż na necie. Rzeczywistość wirtualna nie mówi tyle o człowieku co spotkanie w cztery oczy. Lubie ... Zabawę ... Cieszyć się życiem ... Robić czasem coś zwariowanego ...Lubię zabawę miłą przyjemną w dobrym towarzystwie spęczać wolny czas.... Żyć tak jakby jutrzejszy dzień miał być mym ostatnim...

Kogoś takiego jak jak zwariowanego, spontanicznego, i lubiącego radośnie spędzić chwile w miłym towarzystwie ...Kogoś z kim można nie tylko pójść do łóżka - choć nie ukrywam że to jest głównym założeniem naszej ewentualnej relacji ale także wyskoczyć na kolację,imprezę w góry,rower itp...KOBIET,PAR,BIELSKO-BIAŁA OKOLICE...ŚLĄSKIE, MAŁOPOLSKIE:-) 

Jeśli szukacie towarzystwa, lub kogoś kto uwieczni Wasze igraszki w wakacyjne wieczory, to czekam na wiadomości :) najprościej mówiąc...jestem do wynajęcia :)